Bås och utrymmen Vasa | Seinäjoki | Österbotten | Södra-Österbotten
Effektivare arbete med mötesbås och avskärmade utrymmen
Mötesbås och avskilda utrymmen är den perfekta lösningen när en lugn miljö behövs för koncentrationskrävande arbete och privata samtal. Avskilda utrymmen passar särskilt bra i öppna kontor och coworking-ytor, där de erbjuder integritet och arbetsro utan stora förändringar av lokalen. Ljudisolerade mötesbås och avskilda utrymmen förbättrar arbetsvälbefinnandet genom att minska buller. I vårt breda sortiment hittar du avskilda utrymmen med olika funktioner, från telefonbås för en person till mötesrum för flera personer. Utforska vårt sortiment och hitta den lösning som passar ditt företag!
Modeos hela högkvalitativa och breda urval finns tillgängligt!
Ekman Systems är representant med ensamrätt för Modeo i Österbotten och Södra Österbotten. Våra Modeo-utställningsutrymmen finns i Vasa och Seinäjoki. Modeo har ett mycket brett sortiment av avskärmade utrymmen och mötesbås, som inkluderar prisbelönta och toppklassade ljudisolerade arbetsutrymmen! I sortimentet hittar du avskärmade utrymmen i olika former och storlekar – från enmans telefonbås till mötesrum, samt öppna modeller till mer avskärmade alternativ med glasdörr och väggar.
Individuella arbetsmiljöer från människa till människa - Ta kontakt och låt oss börja planera redan idag!
I centrum för det nya arbetet står människan och individualiteten. Vårt uppdrag är att förstå varje organisations behov av utrymmen och möbler – och att hjälpa till att förverkliga dem. Ta kontakt, så börjar vi tillsammans planera dina drömlokaler redan idag!
Vänligen fyll i formuläret nedan och ange önskad tid för behovsbedömningen. Vi rekommenderar att mötet hålls på plats, men vid behov även på distans. Vi kontaktar dig för att bekräfta detaljerna.
Kaffemaskin leasing
Vi erbjuder kaffemaskiner med leasingavtal. Leasingavtal, alltså att hyra en kaffemaskin, är ett förnuftigt alternativ om företaget inte vill använda en stor summa pengar på en gång för att köpa maskinen. Hyran kan dessutom dras av i beskattningen.
Leasingperioden för kaffemaskinen är 1–5 år, varefter kunden om så önskas kan förlänga avtalet med ett år i taget eller köpa maskinen. Vi kan även erbjuda kunden en ny kaffemaskin. Alternativt kan vi efter leasingperiodens slut hämta maskinen kostnadsfritt från kunden. Leasingpriset inkluderar endast den månatliga hyran för kaffemaskinen, inte råvaror.