fbpx

Hem > Kontakt

Kontakt

Kontaktinformation

FO-nummer: 0183118-0

 

Oy Ekman Systems Ab
Grusgatan 5
65100 Vasa

 

Växel: 06 320 4600
info@ekmansystems.fi

 

Öppettider

Må – fre kl 8:00 – 16:00

Fakturering

E-faktura adress: 003701831180
Operatörs-ID: 003726044706  (Netbox Finland Oy)

Pappersfakturor:
Ekman Systems Oy Ab
Grusgatan 5
65100 Vasa

Personal Vasa

Tuomas Peltola

Tom Hautakangas

Nansi Vuorinen

Salla Niemi

Inköp, marknadsföring
044 320 4663
salla.niemi@ekmansystems.fi

Jonas Forsman

Affärsgåvor, kontorstillbehör
040 161 2525
jonas.forsman@ekmansystems.fi

Mats Sparv

Multifunktionsapparater
050 526 5258
mats.sparv@ekmansystems.fi

Timo Rajala

Amadeus Ekman / MODEO

Möbler, kontorstillbehör
044 033 2577
amadeus.ekman@ekmansystems.fi

Ruben Lindahl

Service (multifunktionsapparater, kaffemaskiner)
044 320 4668
ruben.lindahl@ekmansystems.fi

Ari Viertola

Service (multifunktionsapparater)
0500 562 140
ari.viertola@ekmansystems.fi

Joakim Söderholm

Mari-Anne Heikkinen

Stefan Höglund

Ruben Lindahl

Service (multifunktionsapparater, kaffemaskiner)
044 320 4668
ruben.lindahl@ekmansystems.fi

Ruben Lindahl

Service (multifunktionsapparater, kaffemaskiner)
044 320 4668
ruben.lindahl@ekmansystems.fi

Joakim Söderholm

Joakim Söderholm

Mari-Anne Heikkinen

Picture of Stefan Höglund

Stefan Höglund

Personal Seinäjoki

Tom Hautakangas

Elina Rauhala

Salla Niemi

Inköp, marknadsföring
044 320 4663
salla.niemi@ekmansystems.fi

Timo Rajala

Boka gratis kartläggning!

  • MM snedstreck DD snedstreck ÅÅÅÅ
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Vi representerar

Boka gratis kartläggning!

Lämna dina kontaktuppgifter!

Reservera en gratis kartläggning!

Varaa ilmainen kartoitus!