Framery Six vetäytymistila

Framery Six vetäytymistila

Älykäs ja äänieristetty neuvottelutila tiimityöhön ja hybridityöskentelyyn. Suunniteltu kestämään. Suunniteltu tehokkaaseen työskentelyyn. Sisäänrakennetun kahdeksantuumaisen kosketusnäytön avulla voit hallita helposti tilan asetuksia, säätää valaistusta ja ilmanvaihtoa sekä pidentää varauksia.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kahviautomaatti leasing

Tarjoamme kahvilaitteita leasing-sopimuksella. Leasing-sopimus eli kahvikoneen vuokraaminen on järkevä vaihtoehto, mikäli yritys ei halua käyttää suurta summaa kerrallaan laitteen hankintaan. Vuokran voi lisäksi vähentää verotuksessa.

Kahvikoneen leasing-aika on 1–5 vuotta, minkä jälkeen asiakas voi halutessaan jatkaa sopimusta vaikka vuodeksi kerrallaan tai lunastaa laitteen omakseen. Voimme myös tarjota asiakkaalle uuden kahvilaitteen. Vaihtoehtoisesti voimme sopimusajan päätyttyä noutaa laitteen veloituksetta pois asiakkaan luota. Leasing-hinta sisältää ainoastaan kahvilaitteen kuukausivuokran, ei raaka-aineita.